Słodki sen

7.25.2017
data:post.title
Zabawa, śmiech, płacz, taniec, wygłupy...i tak w koło. A potem spojrzenie staje się mętne, rączki pocierają oczy i całą twarz. Zaczyna się łapanie za uszy i Oliwer ziewa. Trzeciego ziewnięcia lepiej nie przeciągać ;) To może grozić zmęczeniem na maxa i małą awanturą. Kiedy ktoś pyta się mnie ile drzemek ma Oliwer i o której zaśnie, mam problem z odpowiedzią. Nie jest to dziecko wychowane na godziny. Ja taka nie jestem, Kamil raczej też, więc czemu miałabym tresować własnego synka. Kiedy jest śpiący po prostu idzie spać, a nie dlatego, że jest 11. Zdarza się, że pierwsza drzemka jest około godziny 11, ale kiedy słychać pukanie do drzwi i pojawia się moja mama, Oliwer zapomina, ze jest śpiący i śmieje się w najlepsze. Jego śmiech jest miły dla uszu, więc po co mam Go drażnić piosenką o dwóch kotkach.
Poranki i wieczory są bardziej powtarzalne. Najczęściej Oliwier wstaje około godziny 8 i zasypia o 22. Do tej pory nie znamy nieprzespanych nocy. Maluch wstaje dwa razy, żeby przytulić się na 5 min do piersi i śpi dalej. Zasypia ze mną na łóżku w sypialni. Potem jest przenoszony do swojego łóżeczka i śpi w nim do 2 drzemki, wiec od godziny 4 śpimy w trójkę.
Zasypianie w ciągu dnia ostatnio nie jest takie łatwe i zdarza się, że jeździmy wózkiem po przedpokoju :)

Oliwier uwielbia się przytulać do poduszek i kocyków. Po jednej stronie leże ja, a po drugiej zawsze kładę mu coś do tulenia. Jeśli jest to przyjemne i mięciutkie Oliś zatapia swoją twarzyczkę w materiał i odpływa.
Chce Wam przedstawić firmę z którą od pewnego czasu współpracuję. Testujemy ich produkty i mamy ogromną przyjemność, że ktoś z Was będzie miał okazję podarować swojemu dziecku Ich letni otulacz.

"Marka tworzona przez rodziców, dla dzieci!

Pomysł założenia marki dziecięco-niemowlęcej tkwił w naszej głowie od bardzo dawna, domenę wykupilismy ponad 4 lata temu! Ale dopiero narodziny synka Antosia dały nam nowego „kopa”. I tak, pół roku po jego narodzinach, powstała marka BabySteps.
Tworzymy produkty które sami dajemy swoim dzieciom a nasz synek jest głównym testerem i modelem każdej kolekcji.
W planach mamy wiele nowości, które już w krótce ujrzą światło internetu. "

Angelika Ożlańska
właścicielka firmy
Produkty firmy Babysteps to cztery piękne zestawy kocyków i poduszek o słodkich wzorach oraz wyjątkowe bambusowe otulacze. Cały asortyment dostępny na stronie www.babysteps.pl. Zajrzyjcie również na instagram i profil na facebook'u. 

Cieszę się każdą wygraną w moim konkursie i mam przyjemność ogłosić kolejny. Do wygrania otulacz bambusowy firmy Babysteps! Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? Wystarczy, że udostępnisz grafikę konkursową dostępną na moim profilu @just.oliwier, w komentarzu napiszesz dla kogo chcesz zdobyć otulacz i zaprosisz do zabawy 3 osoby. Obserwuj mój pofil oraz Babysteps. Konkurs trwa do 31 lipca 2017r. Mogą w nim brać udział tylko publiczne profile. Dziękujemy profilom, które są prowadzone tylko dla konkursów. Chcemy nagrodzić mamę, która dzieli się swoim szczęściem i pokazuje jak piękne jest macierzyństwo na swoim instagramowym profilu.www.babysteps.pl


Publikowanie komentarza