Portugalskie klimaty

8.17.2017
data:post.title
Słońce jeszcze praży, a ja już czuje zapach jesieni i chłodny wiatr we włosach. Straszny ze mnie zmarźlak, więc może ktoś powie, że lato w pełni, ale dla mnie to nie to samo. Zdarza mi się zaglądać do szafy i patrzeć na ciepłe swetry, które już niebawem otulą mnie podczas jesiennych spacerów. Od kiedy jestem mamą dni lecą szybko. Zima nie była nam straszna, więc wierzę, że jesień też przyniesie piękne dni.

Portugalia to kraj jeszcze mi nieznany, jednak nie dawno pewna kobieta sprawiła, że coraz bardziej chciałabym zobaczyć kiedyś te piękne zakątki i romantyczne uliczki.

Pojadę! A  co! A tymczasem mały zalążek portugalskich klimatów mamy na co dzień. Bez względu na pogodę w naszym kapryśnym kraju stópki mojego dziecka zdobia ręcznie robione buciki Pegorina.

Kiedy zobaczyłam je po raz pierwszy oszalałam! Są to buty, które u każdej kobiety (niekoniecznie matki) wywołują efekt "wow...ale słodkie".

Posiadamy niechodki z przewiewną ręcznie robiona podeszwą i model z lekkim ociepleniem. Buty są miękkie. Wykonane z najlepszych materiałów. Tak zapewnia autorka tych cudowności. Uwielbiamy Pegorine za profesjonalne podejście do klienta, ogromną życzliwość i serce włożone w ich produkty. Śmiem napisać, że są to najpiękniejsze buciki dla maluszków. Nasze niechodki zawsze budziły zainteresowanie i podziw "Ale Oliwier ma piękne buty". To mówi samo za siebie.


„Pegorina narodziła się w 2014 roku z moich marzeń stania się matką. Pierwsze rysunki i projekty były wynikiem moich rozmyślań nad tym co moje dziecko by nosiło i jak bym udekorowała jego lub jej pokój. Zaczęłam od tworzenia małych filcowych laleczek, ale bardzo szybko swoją uwagę przeniosłam na robienie na drutach i szydełku ubranek: czapeczek, sweterków, a wreszcie - naszych bucików.
Staramy się by nasze produkty wyglądały świetnie, ale były przy tym bardzo wygodne i wykonane z najlepszych materiałów. Dlatego zapewne naszą główną inspiracją są tkaniny, które wybieramy z największą troską biorąc pod uwagę wzory, sploty, rodzaj przędzy i kolory. Czerpię inspiracje z wizyt w malutkich pasmanteriach, gdzie uwielbiam wyszukiwać przędze, materiały, czy akcesoria, które dają początek nowym, oryginalnym projektom.
Moje kolekcje są teraz bardziej przemyślane niż wcześniej. Mimo to zawsze jestem otwarta na nowe i nieoczekiwane wyzwania oraz eksperymenty. Gdy znajdę jakiś wyjątkowy materiał, wielką radość sprawia mi projektowanie nowego modelu i włączanie go do już istniejącej kolekcji. To jest właśnie to, co kocham najbardziej w Pegorinie, czyli swoboda i możliwość tworzenia czegoś nowego w dowolnym momencie.”
Ana Pegoraro
/założycielka i dyrektor kreatywny marki Pegorina/


Lubię produkty za którymi stoją mamy. One wiedzą najlepiej co jest dobre dla maluszków. Pegorinki służyły nam całe lato. Kiedy nadejdą zimne wiatry, ocieplane buciki dołączą do stylizacji. Tymczasem czekają na swoją kolej, a my jeszcze cieszymy się latem.

Buty są dostępne na stronie www.pegorina.pl
Zajrzyjcie również na instagram @pegorina.pl









1 komentarz

  1. Mają cudne buciki !!! Można się zakochać :)
    Mam nadzieję, że niebawem będę zamawiać ;)

    Pozdrawiam,
    Wasza caro :*

    OdpowiedzUsuń