Dzień Mamy

4.23.2018
data:post.title
Mama. Ktoś bardzo bliski, ktoś kochany, ktoś kto zawsze pamięta. Zrobi kanapkę do pracy, przyniesie rano mleko do kawy. Jak wyjedziesz zrobi niespodziankę i ogarnie mieszkanie. W tym wszystkim najlepsze jest to, że ona wcale nie musi tego robić. Przecież i tak byłaby najważniejsza kobietą w moim życiu. Ale ona i tak to zrobi, niczego nie oczekując w zamian.
Teraz, kiedy ja też jestem mamą doceniam ja jeszcze bardziej. Dopiero teraz rozumiem jej słowa, akceptuje w pełni jej zachowanie i wiem dlaczego wtedy powiedziała „nie”.
Kiedy mam problem dzwonię tylko do Niej. Mama to ktoś kto nie zazdrości, zawsze dobrze życzy, a jej podpowiedź przepełniona latami doświadczeń zawsze jest trafna. Nikomu tak bardzo nie ufam...
Kiedy zbliża się Jej święto, zawsze mam w głowie mnóstwo pomysłów na prezent. Biżuteria, nowa koszula, kosmetyki... Ale moja mama mówi, że wszystko ma i niczego nie chce.
Pewnie przeczyła ten post, więc nie napiszę Wam co będzie głównym prezentem, ale jeden już dostała. Nie mogłam się powstrzymać.
Najlepsza szarlotka zawsze jest u mamy. Ona taka piękna a w kuchni ma ten sam, zniszczony fartuszek od wielu lat. Nigdy nie przywiązywała do niego uwagi, wiec sprawiłam jej nowy. Myślicie, ze to drobiazg? Radość mojej mamy była wielka. Aż sama się zdziwiłam, że tak bardzo chciała mieć nowy. Czasem proste prezenty okazują się najlepsze.

Jeśli szukacie prezentu dla mamy i nie tylko to zachęcam Was do wejścia na stronę www.crazyshop.pl.

Znajdziecie tam mnóstwo inspiracji na wyjątkowe personalizowane prezenty.
Z kodem justoliwier macie rabat -10% na cały asortyment.Wybrałam również album, w którym znajdują się wszystkie zdjęcia Oliwiera do skończenia pierwszego roku życia. Uwielbiam zdjęcia! Kocham wracać do wszystkich naszych wspomnień. Czas pędzi jak szalony, a to jedyny sposób, żeby go zatrzymać.
Na koniec coś tylko dla mnie! Kobiety uwielbiają kosmetyki. Mam ich mnóstwo! Ale pierwszy raz spotkałam się z tak wyjątkową kosmetyczką. Skóra i morskie wnętrze w paski prezentują się idealnie... a do tego personalizowany napis. Z takiego prezentu ucieszy się każda miłośniczka makijażu!


Zadowolona babeczka wyjątkowa Jola!:)


Zapraszam na nasz Instagram @justoliwier!
fot. @chwilografia

Publikowanie komentarza