Otwarcie showroom'u Terrastyll

10.29.2018
data:post.title

Stylistka ze mnie żadna! Moje zakupy nadal wyglądają tak, że ze sklepowej przymierzalni wysyłam serię zdjęć do mamy i pytanie "brać?"


Jeśli wchodzę do sklepu i już w wejściu widzę kilka perełek to szał! Tak było na otwarciu showroom'u Terrastyll. 

Warszawska ulica Mokotowska 40 w swoich zakamarkach skryła piękne i bardzo klimatyczne miejsce. Jednak wnętrze to tylko dekoracja dla ubrań, które tam znajdziecie i kobiet, które dobiorą Wam idealną stylizacje. Spotkanie z nimi było wyjątkowe i inspirujące. O swoich produktach opowiadają z ogromną pasją i pewnością, że są najlepsze. Mama i dwie córki to prawdziwy dream team! 

Firma Terrastyl posiada własną szwalnię, w której od początku powstają wszystkie kolekcje. Firma istnieje od 1995 roku. Klasyczne kroje, nowoczesne, minimalistyczne formy i  najlepsze materiały to zdecydowanie ich ubrania.


„Przeglądanie naszej kolekcji to podróż przez świat mody, który tworzymy samodzielnie w zaciszu sali projektowej. Dbamy o każdy detal oraz komfort noszenia ubrań.

Nie ma u nas tego, czego same byśmy z dumą nie nosiły.

Jesteśmy elastyczni w wyszukiwaniu trendów. Obserwujemy je, analizujemy, a następnie kreślimy coś niebanalnego w ich ramach. Jesteśmy świadomi, że każda kobieta ma swoje dwa oblicza. Zmusza nas często do tego tryb życia jak i wyjątkowe okazje nadarzające się co jakiś czas. Jesteśmy pewni, że każda kobieta jest niezwykła, niezależnie od rozmiaru.”

Teresa Podgórska

Zapraszam Cię na krótką relacje zdjęciową z tego wyjątkowego dnia i mój wybór stylizacji od Terrastyll.Spódniczka i sweter
TERRASTYLL

Publikowanie komentarza